2022. Cel: odpowiedzialna konsumpcja

Nawet się nie spostrzegliśmy, gdy kalendarz pokazał koniec roku 2021 i pierwszy miesiąc 2022. W tym roku udało nam się wiele zdziałać. To przede wszystkim promocja wiedzy na temat Sprawiedliwego Handlu i odpowiedzialnej konsumpcji oraz działania w ramach projektu EU-WISE Young Citizens Consumers.

Cel na 2022: odpowiedzialna konsumpcja. Pobierz nasz notatnik aktywizujący

Przygotowaliśmy dla Was materiał aktywizujący, który możecie wydrukować i zaplanować w nim nowy rok w duchu odpowiedzialnej konsumpcji. Zachęcamy do wypełniania! Możecie pochwalić się swoimi notatkami w social mediach. Wystarczy opublikować post z hasztagiem #euwise i nas odznaczyć (@sprawiedliwyhandel na Instagramie, @FairTrade.100.PSSH na Facebooku).

Życzymy Wam szczęśliwego i zdrowego roku pod znakiem odpowiedzialnej konsumpcji! 

Materiał aktywizujący możecie pobrać TUTAJ


#EUWISE


Projekt sfinansowany przy wsparciu Komisji Europejskiej przez program Erasmus+. Niniejszy dokument odzwierciedla poglądy autora, a Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w nim zawartych.

 


EU-WISE logo - Sprawiedliwy HandelErasmus + - partner projektu EU-WISE

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej “Polska Pomoc” Ministerstwa Spraw Zagranicznych 2021 r. www.gov.pl/polskapomoc. Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.